Proč NE?!: Popsaná kniha života - analýza lidského genomu Objednat se

Může nám to změnit pohled na to, jakým způsobem přistupujeme ke svým nemocem a ke svému zdraví. Po botách či oblečení na míru a personalizovaných řešeních v designu přichází medicína šitá podle toho nejosobnějšího, co máme. Podle naší DNA.


Proč NE?!: Popsaná kniha života - analýza lidského genomu

25. únor 2016   Tisk a zprávy   komentáře (0)   1 minuta čtení

Může nám to změnit pohled na to, jakým způsobem přistupujeme ke svým nemocem a ke svému zdraví. Po botách či oblečení na míru a personalizovaných řešeních v designu přichází medicína šitá podle toho nejosobnějšího, co máme. Podle naší DNA.

Proč NE?!: Popsaná kniha  života - analýza lidského genomuProč NE?!: Popsaná kniha života - analýza lidského genomu

Poprvé jsem o tom slyšel asi před rokem od známého, majitele produkční firmy. na jednu schůzku přišel výrazně hubenější a svěžejší. „Analýza genomu,“ řekl mi tehdy, když jsem se ptal, o co jde. vysvětlil mi, že si nechal udělat kompletní analýzu DNA a některých tělesných funkcí a procesů. výsledkem byl upravený jídelníček a výrazná redukce váhy. „Hlavně se ale cítím líp,“ tvrdil mi. Zamumlal jsem něco o dalším módním nesmyslu a nechal to být.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Čtěte také...

Epigenomické tetsy

Kolorektální karcinom (CRC) je druhou nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu. Více než 230.000 lidí v Evropě zemře na tuto nemoc každý rok. Kolorektální karcinom je však léčitelný, pokud je diagnostikován včas. Preventivní screening CRC je doporučen pro jednotlivce nad 50 let, ale je vhodné proveden…Vložit komentář

Napsat komentář
Jméno:
E-mail:
Web:


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!