Proč NE?!: Popsaná kniha života - analýza lidského genomu Objednat se

Může nám to změnit pohled na to, jakým způsobem přistupujeme ke svým nemocem a ke svému zdraví. Po botách či oblečení na míru a personalizovaných řešeních v designu přichází medicína šitá podle toho nejosobnějšího, co máme. Podle naší DNA.


Proč NE?!: Popsaná kniha života - analýza lidského genomu

25. únor 2016   Tisk a zprávy   1 minuta čtení

Může nám to změnit pohled na to, jakým způsobem přistupujeme ke svým nemocem a ke svému zdraví. Po botách či oblečení na míru a personalizovaných řešeních v designu přichází medicína šitá podle toho nejosobnějšího, co máme. Podle naší DNA.

Proč NE?!: Popsaná kniha  života - analýza lidského genomuProč NE?!: Popsaná kniha života - analýza lidského genomu

Poprvé jsem o tom slyšel asi před rokem od známého, majitele produkční firmy. na jednu schůzku přišel výrazně hubenější a svěžejší. „Analýza genomu,“ řekl mi tehdy, když jsem se ptal, o co jde. vysvětlil mi, že si nechal udělat kompletní analýzu DNA a některých tělesných funkcí a procesů. výsledkem byl upravený jídelníček a výrazná redukce váhy. „Hlavně se ale cítím líp,“ tvrdil mi. Zamumlal jsem něco o dalším módním nesmyslu a nechal to být.


Hodnocení

Hodnocení: 3.4 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Čtěte také...

Epigenomické testy

Kolorektální karcinom (CRC) je druhou nejčastější příčinou úmrtí na rakovinu. Více než 230.000 lidí v Evropě zemře na tuto nemoc každý rok. Kolorektální karcinom je však léčitelný, pokud je diagnostikován včas. Preventivní screening CRC je doporučen pro jednotlivce nad 50 let, ale je vhodné proveden…